29-30 вересня 2017 р. академік НААН, Заслужений працівник сільського господарства України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, директор ННЦ «ІВіВ ім. В.Є. Таїрова» Власов В.В. взяв участь у Х Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток», який відбувся в м. Нова Каховка Херсонської області.За дорученням Президента НААН Власов В.В., як член Президії НААН, представляв інтереси Академії на цьому форумі та підписав Меморандум про співпрацю та партнерство між Херсонською обласною державною адміністрацією та НААН України. Від Херсонської ОДА Меморандум підписував голова – Гордєєв Андрій Анатолійович.

Мета Меморандуму – необхідність об’єднання зусиль гілок влади та науки, спрямованих на зростання економічного потенціалу Херсонської області, прискорення інноваційних процесів в аграрному секторі економіки, посилення впливу аграрної науки на конкурентоспроможність галузей сільського господарства і переробної промисловості, розвиток соціальної сфери села, сприяння впровадженню механізмів залучення внутрішніх і зовнішніх інвестицій.

По закінченню заходу Власов В.В. мав розмову з головою Херсонської ОДА Гордєєвим А.А., головою Херсонської обласної ради Мангер В.М. про перспективи подальшого розвитку виноградарсько-виноробної галузі України та Херсонської області зокрема, а також обговорив «Регіональну програму розвитку виноградарства і виноробства Херсонської області до 2025 р.», розроблену науковцями ННЦ «ІВіВ ім. В.Є. Таїрова» та прийняття її на сесії обласної ради Херсонської області.