17 серпня 2017 року в конференц-залі ННЦ «ІВіВ ім. В.Є. Таїрова» відбулося розширене засідання Вченої ради, присвячене 70-річному ювілею Анатолія Михайловича Сапожнікова – к.т.н., старшого наукового співробітника відділу механізації Інституту. На засіданні були присутні співробітники Інституту та сім'я ювіляра.

Відкрив засідання Вченої ради директор Інституту, д.с.-г.н., академік НААН В.В. Власов. Він привітав ювіляра від імені колективу Інституту та вручив йому Почесну відзнаку «Заслужений працівник ННЦ ІВіВ ім. В. Є. Таїрова».

Присутнім був представлений фільм про відділ механізації ННЦ «ІВіВ ім. В.Є. Таїрова», в якому на даний час працює вчений.

З вітальними словами на адресу А.М. Сапожнікова виступили:

  • А.О. Кувшинов, к.т.н., зав. відділу механізації; колега по роботі та товариш по життю М.О. Савін, к.т.н., старший науковий співробітник відділу механізації; заступник голови профкому Інституту Е. Б. Мельник, к.с.-г.н., зав. сектором агрокліматології відділу екології винограду. До сліз зворушливо привітала ювіляра його донька – І.А. Ковальова, к.с.-г.н, зав. відділу селекції, генетики і ампелографії.
  • В. М. Суховіловою, зав. науковою бібліотекою Інституту була представлена ​​презентація біобібліографічного покажчика наукових робіт
  • А.М. Сапожнікова та продемонстровано слайд-шоу з фотографій про життя та роботу вченого. Також працівниками наукової бібліотеки було підготовлено виставку наукових робіт А.М. Сапожнікова.
Колектив ННЦ «ІВіВ ім. В.Є. Таїрова» від щирого серця вітає Анатолія Михайловича Сапожнікова з ювілеєм і бажає міцного здоров'я, благополуччя та нових наукових відкриттів.